Magdalena maluje

Witaj!      
Bardzo się cieszę, że tutaj trafiłaś/eś! Magdalena maluje to miejsce w sieci, w którym pokazuję i sprzedaję efekty swojej twórczej działalności. Znajdziesz tutaj zarówno obrazy jak i ręcznie malowaną odzież oraz dodatki. Możesz wybrać coś dla siebie z dostępnych propozycji lub skorzystać z opcji personalizacji, zamawiając np. torbę z wizerunkiem swojego ukochanego pupila.

 

        Mam na imię Magda, od 2020 roku jestem absolwentką wydziału Malarstwa i Rysunku na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Fascynują mnie wszelkie obszary, w których natura łączy się i przenika z kulturą. W moich pracach staram się ukazywać i poddawać analizie momenty owych naturkulturowych spotkań, zderzając ze sobą różne media i struktury. Dokumentacje moich projektów i wystaw można zobaczyć w zakładce PORTFOLIO.
        Zajmuję się malarstwem zarówno tym na płótnie i papierze jak i na odzieży  (koszulkach, kurtkach jeansowych, bluzach) oraz na wszelkiego rodzaju dodatkach (takich jak bawełniane torby, czapki, poduszki, nerki). Swoją miłość do sztuki łączę z miłością do zwierząt i natury, a szczególną radość sprawia mi malowanie portretów Waszych pupili.
        Możesz u mnie zamówić torbę, koszulkę, bluzę, poduszkę czy też dżinsową kurtkę z namalowanym wybranym przez Ciebie motywem a także napisem.  Z ogromną radością namaluję również obraz, który chciałabyś/chciałbyś mieć na ścianie w swoim domu. Więcej o moim pomyśle na Magdalena maluje przeczytasz tutaj.

Powrót do góry