O Magdalena maluje

Wszystko zaczęło się tuż przed rozpoczęciem moich studiów na wydziale Malarstwa i Rysunku. To wtedy powstały pierwsze ręcznie malowane eko-torby. Wraz z upływem czasu zaczęłam również malować na koszulkach, butach, bluzach, kurtkach dżinsowych, a nawet poduszkach. Najczęstszym motywem, który przejawia się w tych realizacjach jest motyw zwierzęcy, a konkretnie portrety pupili, które wykonuję na podstawie przesłanych przez klientów zdjęć. Teraz, kiedy skończyłam studia, pragnę nadal tworzyć dla Was unikalne, personalizowane dodatki i obrazy.

Świadomość, że rzeczy, które tworzę cieszą Was i towarzyszą Wam w życiu codziennym daje mi ogromną radość oraz wdzięczność za to, że mogę dzielić się swoim talentem i umiejętnościami sprawiając, że i na Waszych twarzach pojawia się uśmiech a i niekiedy wzruszenie. To wspaniałe uczucie, gdy pomyślę o tym, że cząstka mnie zawarta w tych pracach jest obecna w Waszych codziennościach w różnych miejscach świata. Moim pragnieniem jest by prace, które tworzę przynosiły Wam radość, wywoływały uśmiech na Waszych twarzach oraz spełniały Wasze mniejsze i większe marzenia.

Zwierzęta, które maluję dla Was najczęściej, są mi szczególnie bliskie. Sama jestem właścicielką dwóch psów oraz kota, w których jestem bezgranicznie zakochana (tuż po moim ukochanym Narzeczonym – lekarzu weterynarii 😊, który dzieli się ze mną swoją wiedzą na ich temat). Stąd naprawdę się cieszę, kiedy powierzacie mi namalowanie wizerunku Waszych ukochanych pupili, tak by mogły one towarzyszyć Wam również wtedy kiedy jesteście z dala od nich.

Równie wielką radość co i zaszczyt sprawia mi kiedy wybieracie któryś z moich obrazów, pozwalając mu zawisnąć na ścianach w Waszych domach. Sztuka w domu wprowadza nową, szczególną obecność i energię, pozwala się wyciszyć lub pobudzić, wywołuje wspomnienia, skojarzenia, pobudza wyobraźnię, dopełniając i  nadając charakter wnętrzu. W zakładce OBRAZY znajdziesz zdjęcia i opisy obrazów, które mogą zamieszkać w Twoim domu. Chętnie też namaluję obraz specjalnie dla Ciebie, idealnie wpisujący się w Twoje wnętrza – wystarczy, że wybierzesz opcję OBRAZU NA ZAMÓWIENIE, która przekieruje Cię do formularza kontaktowego, w którym możesz opisać wizję, inspiracje, kolorystykę i rozmiar obrazu, a ja na pewno się z Tobą skontaktuję w celu dogadania wszystkich szczegółów.

Powrót do góry